Fajne oczy, nie? ;)
Strona nieaktualizowana od kilku lat - zapraszam do korzystania z usług mojej firmy - Krajniak.org Przemysław Krajniak.

Firma działa głównie na trzech polach usług internetowych:
- sprzedaż reklamy we własnych serwisach internetowych
- tworzenie i obsługa płatnych serwisów internetowych
- pisanie wydajnych skryptów PHP

Serdecznie zapraszam.
O mnie / Wykonane serwisy [spis] / Kontakt
Wirtualnie.pl

Wirtualnie.pl


Zleceniodawca: Wirtualnie.pl
Technologia: PHP, MySQL
Adres strony: http://wirtualnie.pl
Data: 25 stycznia 2003

Serwis już nie korzysta z moich skryptów.

Serwis oferuje darmowe subdomeny dla webmasterów, którzy nie mogą sobie pozwolić na wykupienie własnej domeny lub firm, które chcą przyciągnąć klientów ciekawym adresem internetowym. Każda osoba może sobie założyć za darmo konto w serwisie Wirtualnie.pl, po aktywacji dokonanej przez administratora serwisu użytkownik będzie mógł korzystać z przekierowania strony w stylu: http://nazwa.wirtualnie.pl.

Stworzyłem skrypty obsługujące zakładanie nowych aliasów oraz ich edycję poprzez wygodne w użyciu panele administracyjne. Wszystkie aliasy posiadają odrębne statystyki odwiedzin. Skrypty korzystają z templatów, co umożliwia szybką i łatwą edycję oprawy graficznej serwisu.

Serwis Wirtualnie.pl korzysta ze zmodyfikowanych skryptów Traktora, które obsługują wyświetlane reklamy na stronach użytkowników. Skrypty zliczają statystyki wyświetleń popupów i kliknięć poszczególnych reklam jak i skuteczność reklamy na stronach poszczególnych użytkowników. Dodatkowo zleceniodawcy reklamy mogą w każdej chwili obserwować statystyki swojej reklamy.


Copyright 1999 - 2005 Przemysław Krajniak

 


Licznik (http://krajniak.org/counters)