Fajne oczy, nie? ;)
Strona nieaktualizowana od kilku lat - zapraszam do korzystania z usług mojej firmy - Krajniak.org Przemysław Krajniak.

Firma działa głównie na trzech polach usług internetowych:
- sprzedaż reklamy we własnych serwisach internetowych
- tworzenie i obsługa płatnych serwisów internetowych
- pisanie wydajnych skryptów PHP

Serdecznie zapraszam.
O mnie / Wykonane serwisy [spis] / Kontakt
Interbon.pl

Interbon.pl


Zleceniodawca: a & k intermedia
Technologia: PHP, MySQL
Adres strony: http://interbon.pl
Data: 15 grudnia 2002

Sens serwisu najlepiej przedstawi taki opis:

Internauto! Serwis interbon.pl został stworzony z myślą o Tobie. Przy pomocy interbonów możesz korzystniej od innych nabyć wybrane towary lub skorzystać z usług znanych firm.

Aby w pełni korzystać z serwisu i wydrukować wybrane interbony zaloguj się poprzez wpisanie adresu e-mail. Jeżeli odwiedzasz interbon.pl po raz pierwszy podaj także miasto i województwo. Te dane statystyczne umożliwią nam przesłanie informacji o SUPER PROMOCJACH w Twoim regionie.

Na każdym interbonie znajdziesz informacje o promocji, czasie jej trwania i miejscu realizacji. Klikając na zdjęcie uzyskasz jego powiększenie i szczegółowy opis.

Wydrukowane interbony możesz zrealizować w podanych punktach i terminach. Możesz je także przekazać Twojej rodzinie i znajomym. interbony możesz drukować bez ograniczeń.Ja stworzyłem cały mechanizm PHP, na którym oparty jest serwis. Skrypty PHP korzystają z bazy danych MySQL. W bazie danych przechowywane są zarówno informacje o bonach jak i dane użytkowników interbon.pl oraz statystyki wyświetleń poszczególnych bonów. Skrypty korzystają z templatów, co umożliwia szybką i łatwą edycję oprawy graficznej serwisu.


Copyright 1999 - 2005 Przemysław Krajniak

 


Licznik (http://krajniak.org/counters)