Fajne oczy, nie? ;)
Strona nieaktualizowana od kilku lat - zapraszam do korzystania z usług mojej firmy - Krajniak.org Przemysław Krajniak.

Firma działa głównie na trzech polach usług internetowych:
- sprzedaż reklamy we własnych serwisach internetowych
- tworzenie i obsługa płatnych serwisów internetowych
- pisanie wydajnych skryptów PHP

Serdecznie zapraszam.
O mnie / Wykonane serwisy [spis] / Kontakt
Ozeus.com

Ozeus.com


Zleceniodawca: Tomasz Trejderowski
Technologia: PHP, MySQL
Adres strony: http://ozeus.com
Data: 31 października 2002

Serwis aktualnie nie funkcjonuje.

Technologia Ozeus, to inowatorski format zapisu dokumentów (zasada działania bardzo zbliżona do formatu pdf). Współpracowałem z głównym pomysłodawcą całego projektu - Tomaszem Trejderowskim - nad stworzeniem serwisu, który będzie katalogował i udostępniał książki, artykuły, czasopisma itp. zapisane w formacie Ozeus.

Praca nad skryptami trwała dosyć długo, bo niemal 3 miesiące. Muszę przyznać, że ten czas bardzo szybko mi zleciał - praca ze zlecniodawcą układała się bardzo pomyślnie. Co kilka dni dostarczał mi kilka nowych pomysłów na rozwiązania techniczne, które zastosowałem w serwisie. Autorem oprawy graficznej jest Tomasz Trejderowski.


Oto funkcje jakie spełnia serwis:

- panel administracyjny, z poziomu którego można zarządzać reklamą wyświetlaną w serwisie, można przeglądać dane użytkowników oraz edytować zawartość katalogu (tworzyć nowe foldery, dodawać nowe dokumnety, kasować itp.)

- zarejestrowani użytkownicy mogą nie tylko przeglądać katalog, ale mogą go uatrakcyjniać - np. mogą oceniać wszystkie dokumenty jakie się znajdują w katalogu

- każdy użytkownik ma coś w rodzaju własnej teczki, która zawiera informacje teleadresowe oraz statystyki jego działalności w serwisie (ilość logowań, ilość pobranych danych itp.)

- struktura katalogu jest bardzo przejrzysta, dodatkowo dla osób, które chą przejrzeć "na wylot" cały katalog jest opcja wyświetlenia mapy katalogu

- strona została wzbogacona o dodatek w postaci statystyki serwisu, która zawiera spis najpopularniejszych dokumentów, najlepiej ocenianych itp.

- bardzo dokładna i sprawnie działająca wyszukiwarka


Copyright 1999 - 2005 Przemysław Krajniak

 


Licznik (http://krajniak.org/counters)